E-shop

E-book 632 Touch HD 3 Gold POCKETBOOK

159.00

PocketBook Touch HD 3 s funkciou Smartlight a zvukovým výstupom je tiež chránená technológiou HZO Protection.
Spoľahlivá ochrana HZO Protection
Nová čítačka e-kníh PocketBook Touch HD 3 je vďaka technológii HZO Protection dokonale chránená proti vode. Takže si môžete v kľude čítať na pláži, vo vani, a dokonca keď prší. Ochranná vrstva s hrúbkou v poriadku mikrónov spoľahlivo chráni vnútornú elektroniku zariadenia pred možným poškodením vlhkosťou alebo kvapalinami. Vďaka technológii HZO Protection má čítačka stupeň krytia IPX7, takže vydrží až 30 minút 1 meter hlboko vo vode bez poškodenia. A ešte viac
Vo veľkej vnútornej pamäte s kapacitou 16 GB môže užívateľ uchovávať digitálnu knižnicu a kolekciu audiokníh dvakrát väčšia, než tomu bolo u predchádzajúcich zariadení PocketBook. PocketBook Touch HD 3 podporuje 17 bežne používaných formátov kníh a 4 grafické formáty (JPEG, BMP, PNG a TIFF).

Výkonný dvojjadrový procesor (2 × 1 GHz) zabezpečuje rýchlu odozvu všetkých aplikácií a služieb. Vďaka vstavanému adaptéru Wi-Fi a službám Dropbox PocketBook, Send-to-PocketBook a PocketBook Cloud sa do zariadenia ľahko a rýchlo doručuje akýkoľvek elektronický obsah bez pripojenia k počítaču. Čítačka obsahuje knižnicu s 97 vopred nainštalovanými bezplatnými e-knihami v 14 jazykoch, vrátane 7 v nemčine a 8 v angličtine. Čítanie s predinštalovanými slovníkmi Abbyy Lingvo® vám pomôže ľahkú a príjemnou formou zlepšovať znalosti cudzích jazykov.

Vďaka vstavanému g-senzoru a funkciu automatického otáčania si môže používateľ vybrať najpohodlnejší spôsob držania čítačky – vo vertikálnom alebo horizontálnom smere.

S pomocou senzora zakrytie v kombinácii s niektorým z doplnkov čítačiek PocketBook kompatibilným s týmto konkrétnym modelom môže používateľ využívať praktickú „“funkciu spánku““ pre zníženie spotreby energie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.